מי
אנחנו?

“מותג עירוני” הינה חברה ליזום פרויקטים בתחום הנדל”ן, המתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית על סוגיה, ומבצעת פרויקטים במתווה של פינוי-בינוי ותמ”א 38.

יותר מבכל מקום אחר, “בית” הוא המקום בו אנו חשים מוגנים. זוהי הנחת העבודה הבסיסית שלנו, והיא עומדת לנגד עינינו לכל אורך שלבי הפרויקט. אנו מבינים כי בתחום ההתחדשות העירונית בפרט, חייב להתקיים שיתוף פעולה הדוק, המבוסס על תחושת אמון ובטחון מלאים.

עקרון זה מקבל משנה תוקף בעסקת תמ”א 38, שהיא עסקת שותפות המאחדת בין אינטרסים, תפיסות עולם וצרכים שונים, במטרה להיטיב עם כלל בעלי הדירות.

יש לנו דרך ארוכה לעבור יחד,
והיא חשובה בעינינו לא פחות מהמטרה.

אנו בוחרים בקפידה את הפרויקטים שלנו, מובילים ומנהלים באופן אישי כל פרויקט, משלב ההיכרות ועד למסירתו לשביעות רצון כל בעלי הדירות: החל מבחירת האדריכלים ואנשי התכנון המתאימים ביותר לפרויקט, דרך הוצאת היתרי הבניה, הפיקוח וההקפדה על כל שלב בבניה, ועד הטיפול בצרכים היומיומיים ביותר של כל דייר – משינוי בתוכנית הדירה ועד ברז שלא עובד.

כל זה מתנהל בשקיפות, בקשב וברגישות, ומתוך שותפות מלאה אתכם, בעלי הדירות.

”אני מאמין שבית
זה היסוד להכל

בחיים!“

גילי דקל

יו"ר החברה

עוסק כ- 18 שנה בתחום הנדל"ן. מיוזמי ומנהלי פרויקט "איירפורט סיטי נתב"ג" ואזור הסחר החופשי "שער הירדן", שותף ומנהל פרויקט "איירפורט סיטי בלגראד". בין השנים 2008-2013 כיהן כמנכ"ל חברת "אפריקה ישראל מגורים" וכמנכ"ל חברת "יורופורט סיטי להתחדשות עירונית". שירת בחיל האויר כמפקד טייסת קרב והשתחרר בדרגת סא"ל לאחר 20 שנות שירות.

”אני מאמין
שאין כמו

בבית!“

מתן סופר

מנכ"ל משותף

בעל רקע בייזום וניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן, בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים. בין היתר שימש מנכ"ל משותף בחברת יורופורט סיטי להתחדשות עירונית, אשר פעלה לקידום פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38.

”אני הכי אוהב
כשהאורחים שלי

מרגישים
בבית!“

יואב שפריר

מנכ"ל משותף

יוצא חיל האוויר בדרגת רס"ן, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות. בעל רקע בייזום וניהול פרויקטים וכן במימון וחוזים. בין היתר ניהל ייזום ובניה של מערכות סולאריות גדולות בחברת "SOLAER".

ליטל בהר"ל,

מנהלת משרד

בוגרת תואר ראשון B.A בפרסום ותקשורת שיווקית.
מובילת תחום השיווק, אחראית על תפעול, כספים ואדמיניסטרציה.

מור לוי,

מנהלת פרויקטים

בוגרת תואר ראשון B.Sc בתעשיה וניהול ותואר ראשון B.A בכלכלה וניהול.
ניהול וליווי תהליכי תכנון ורישוי, תקשורת עם בעלי דירות, אדריכלים ויועצים וכן הובלת התקשורת אל מול הרשויות השונות. 

חגי בר לב,

פיתוח עסקי

בוגר תואר ראשון B.A. בכלכלה ומנהל עסקים.
אחראי על איתור פרויקטים חדשים, ביצוע בדיקות כדאיות כלכלית ותכנונית וכן תקשורת עם בעלי הדירות והיועצים המקצועיים.

החזון

“מותג עירוני” הינה חברה ליזום פרויקטים בתחום הנדל”ן, המתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית על סוגיה, ומבצעת פרויקטים במתווה של פינוי-בינוי ותמ”א 38.
על מנת ששותפות ייחודית זו תצליח, אנו כיזמים מחויבים לדבוק באבני הדרך שעליהן מושתתת החברה מיום הקמתה:

מחויבות בלתי מתפשרת להעניק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר בכל מצב ובכל תנאי. אנו דורשים מצוינות קודם כל מעצמינו אך גם מבעלי המקצוע שבחרנו לעבוד איתם – אדריכלים, מהנדסים, קבלני ביצוע, עורכי דין ועוד.

רגישות מקסימאלית לצרכי בעלי הדירות בכל שלב בתהליך מורכב זה, תוך פגיעה מינימאלית בשגרת היומיום של כל דייר בביתו הפרטי, מתוך אמונה שלמה כי “ביתו של האדם הוא מבצרו”.

הענקת גב פיננסי איתן המאפשר לנו לעמוד מאחורי הפרויקט ולקיים את כל התחייבויותינו, תוך מתן ערבויות כנדרש, יצירת בטחון כלכלי ושקט נפשי עבור כל בעלי הדירות.

שותפות מלאה עם בעלי הדירות, בהם אנו רואים פרטנרים שווי ערך לעיסקה ממנה כולם יוצאים מורווחים. אנו מחויבים להתנהל בשקיפות, בהגינות וביושר עד לגמר הפרויקט, מתוך הבנה כי זהו מסע משותף.